9Сен/15Off

Заява про вчинення злочину

Назад

БЛАНК ПРЕДПРИЯТИЯ

Прокурору Київського району

м. Полтави

раднику юстиції

________________

36000, м. Полтава,

пров. Шкільний, 4

Директора

ОСОБА_1

ОСОБА_2

З А Я В А

П Р О В Ч И Н Е Н Н Я З Л О Ч И Н У

Зі змістом ст. 383 КК України ознайомлена_______________ ОСОБА_2

_________2014 року між ОСОБА_1 (далі Покупець) та ОСОБА_3 (далі Постачальник) укладено договір постачання № 11, відповідно до якого Постачальник зобов’язується поставити у 58 денний строк товар (ВПО-2000 та РМ 2,5 (тип Я1 ОСВ 2,5)), а Покупець здійснити його оплату.

На виконання умов договору Покупець здійснив оплату товару у розмірі 85%, що становить 296 395 грн., інші 15% повинні бути оплачені безпосередньо перед відвантаженням обладнання. Тобто на даний час Покупець у повному обсязі виконав взяті на себе зобов’язання.

Незважаючи на те, що час оплати давно минув Постачальник жодним чином не виконав свої обов’язки щодо поставки товару. Наразі його мотивована відповідь щодо причин не виконання умов договору відсутня, як і інформація про наявність товару.

З огляду на те, що Постачальник ніяким чином не проявив бажання та наміри виконати взяті на себе цивільно-правові обов’язки, обґрунтовано стверджуємо, що дії службових осіб ОСОБА_3 відносяться до кримінальних правопорушень та кваліфікуються за ч. 4 ст. 191 КК України, тобто привласнення чужого майна шляхом зловживання службовим становищем вчинене у великих розмірах.

Керуючись ст. ст. 214, 170 КПК України,-

П Р О Ш У:

  1. Внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення службовими особами ОСОБА_3 злочину, передбаченого ч. 4 ст. 191 КК України.

  2. Провести повне, всебічне та об’єктивне розслідування кримінального провадження, у ході якого вжити заходів щодо відшкодування завданих ОСОБА_1 збитків.

Додаток: — завірена копія договору постачання № 11 від ____2014 р.;

  • завірена копія специфікації;

  • завірена копії платіжних доручень;

  • завірена копії претензій та відповідей на них;

  • завірена копії витягу з єдиного державного реєстру юридичних осіб;

  • завірена копія засновницьких документів та наказу на призначення директором.

Директор ОСОБА_1 ОСОБА_2