9Сен/15Off

Заява про скасування Судового Наказу

Назад


В Октябрський районний суд м. Полтави

ОСОБА _1
ОСОБА _2
ОСОБА _3

проживають за адресою:  

ЗАЯВА

про скасування судового наказу

1 квітня 2015 Октябрський районний суд м. Полтави видав судовий наказ про стягнення з ОСОБА _1, ОСОБА _2, ОСОБА _3 на користь ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО», заборгованості з оплати користування тепловою енергією в розмірі 1243 гривень, а також судового збору в розмірі 243,6 грн.

Судовий наказ був отриманий мною по майже 17 червня 2015 року, тому вважаю, що термін для подачі заяви про скасування судового наказу відповідно до ст.104 ЦПК України, мною дотриманий.

Вважаю, що наказ підлягає скасуванню, оскільки згідно квитанції — повідомлення, поданого на нашу адресу ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» вказівка про заборгованість відсутня. Крім того, з наявністю заборгованості ми не згодні, тому що регулярно оплачуємо споживання теплової енергії. Це підтверджується квитанціями з оплати за останні три роки, копії яких додаються до цього заявою. Оригінали будуть представлені в судовому засіданні.

На підставі викладеного, відповідно до ст.104, 106 ЦПК України

ПРОШУ:

Скасувати судовий наказ про стягнення з ОСОБА _1, ОСОБА _2, ОСОБА _3 на користь ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО», заборгованості з оплати користування тепловою енергією в розмірі 1243 гривень, а також судового збору в розмірі 243,6 грн., виданий 1 квітня 2015 Октябрським районним судом м. Полтави

Додаток: копії квитанцій за останні три роки.

________________ 200__р.

Підписи (ПІБ)