9Сен/15Off

Апеляційна скарга на ухвалу про арешт

Назад

До Апеляційного суду

Полтавської області

Підозрюваного ОСОБА_1 за ч. 3 ст. 187 КК України, який утримується у СІЗО Полтавської області

А П Е Л Я Ц І Й Н А С К А Р Г А

на ухвалу Октябрського районного суду м. Полтави від ______2014 року про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно ОСОБА_1

_______ 2014 року Октябрським районним судом м. Полтави відносно мене винесено ухвалу про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Ухвалу слідчого судді вважаю незаконною, необґрунтованою і невмотивованою. Окрім тяжкості злочину (ч. 3 ст. 187 КК України), який мені інкримінується у матеріалах до клопотання слідчого немає жодного доказу тих ризиків, які зазначені у ній.

У ухвалі зазначено, що існує ризик реального вчинення мною іншого кримінального правопорушення та мою можливість переховуватися від органів досудового розслідування і суду. Ці звинувачення безпідставні, вони невмотивовані і необґрунтовані, у ухвалі суду не зазначено жодного доказу, який би вказував на це.

Так, ні за яких обставин, не може суд зробити висновок, про існування ризиків вчинення мною інших злочинів або переховування від слідства і суду, обґрунтовуючи своє рішення лише тим, що я не маю офіційного місця роботи, або обґрунтовуючи віком чи станом мого здоров’я. Цього явно недостатньо для таких серйозних звинувачень.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст. ст. 392, 393, 395, 396 КПК України,-

П Р О Ш У :

Ухвалу Октябрського районного суду м. Полтави від ______2014 року про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно ОСОБА_1, скасувати.

«___» _______________2014 року ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ / ОСОБА_1/

До СІЗО Полтавської області